Hírek, beszámolók

.

Autocross EB futam Bauskában

2012. május 30. 14:00 | Gerlei Sándor

Május 26-27-én öt fős magyar csapat állt rajthoz az FIA Autocross EB lettországi futamán.

Autocross évadnyitó Kakucson

2012. május 1. 14:00 | Gerlei Sándor

Kakucson az Autocross és Rallycross közös versenyével megkezdődött a 2012.évi Autocross OB.

Button nyomában

2012. április 27. 18:00 | felixpromotion

Szabó Krisztián mozgalmas hétvége elé néz: a kétszeres junior autókrossz Európa-bajnok az idén először autóversenyez (de nem megszokott sportágában, hanem ralikrosszban), ezen felül részt vesz azon a nagyszabású autósport-rendezvényen is, amelyet május 1-jén tartanak Budapest belvárosában.

100% benzingőz Kakucson!

Nem fognak unatkozni a hétvégén a hazai autósport szerelmesei. Vasárnap reggel kezdetét veszi a Magyar Autocross Országos bajnokság amely nagy izgalmakat tartogat minden néző számára aki kilátogat Kakucsra a Kakucs Ringre.

Szabó Krisztiánt is támogatja az OXXO

2012. április 17. 09:21 | Sajtóanyag

Az OXXO Energy Drink támogatott versenyzője lett a mindössze 20 éves Szabó Krisztián, aki már kétszeres Junior Autocross Európa-bajnok.

Off-Road szakági ülés 2012.03.03.

2012. március 4. 10:31 | zoleg/rallyline.hu

Az Offroad szakág ülésén több mint 70 versenyző vett részt és töltötte ki a szabályismereti vizsga tesztlapját.

Kárai Tamás - Különleges pillanatok a pályán

2012. február 16. 18:04 | oroscafe.hu

Sporttörténelmi sikert ért el 2011-ben az orosházi Kárai Tamás. A touring kategóriában induló, Skodával versenyző kiváló pilóta Magyarország első felnőtt autósport Európa-bajnoki címét szerezte meg. Idén a cél a bajnoki cím megvédése.

Sportbírói képzés Veszprémben

A Nyirád Motorsport Centrum várja azon fiatalok jelentkezését, akik szeretnének dolgozni, mint sportbíró a nyirádi rallycross és autocross versenyeken.

Ábrahám Karesz kategóriát vált

2012. január 17. 08:22 | Pajer Anni

A ötszörös bajnok Ábrahám Károlynak év elején még tervben volt a hatodik cím megszerzése, de végül az autója erőforrása másképpen akarta…

Az Év autóversenyzője Kárai Tamás

2011. december 10. 11:21 | Gerlei Sándor

Kárai Tamás, a Martevo kft. versenyzője, az Európa-bajnoki cím után az "Év autóversenyzője" címet is elnyerte.

Lapozás:   1 | ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10