Hírek, beszámolók

.

KÁRAI TAMÁS EURÓPA-BAJNOK!

2011. szeptember 25. 18:40 | Gerlei Sándor

A hétvégi, olasz autocross EB futam előtt csak a Touring Autocross kategóriában volt kérdéses, ki lesz az Európa-Bajnok.

Kakucsi évzáró

2011. szeptember 23. 09:56 | Gerlei Sándor

Matematikailag még nyitott volt minden kategória bajnoki címe az Autocross OB záró futama előtt.

Hétvégi kötelező program

2011. augusztus 17. 00:00 | Gerlei Sándor

FIA Autocross Európa Bajnokság / Lerton Trans Kupa Nyirád, 2011.08.20-21.

Prerov és Nyirád a menetrend

2011. augusztus 12. 18:50 | Felix Promotion

Szabó Krisztián egy héten belül két autókrossz Európa-bajnoki futamon indul, s mindkettő pályáját úgy ismeri, mint a tenyerét – mintha mindkettő „hazai verseny” lenne.

Nyirádi hírek

2011. augusztus 8. 17:00 | Gerlei Sándor

A Lerton Trans FIA Autocross EB nyirádi futamára már 93 nevezés érkezett

Túrkevei dupla hétvége

2011. augusztus 8. 13:17 | Gerlei Sándor

Különös hétvége volt az augusztus 6-7-i, mert az autocross versenyek történetében először fordult elő, hogy egy hétvégén két versenynek adjon otthont egy versenypálya.

Vasszöcskék

2011. január 31. 14:15 |

Az autocross magyarországi meghonosítójára, Darázs Antalra a magyar autocross szakág születésének 30. évfordulóján Nagy János emlékezik.

Autocross 2010

2010. december 23. 13:19 | Madarász, Szepesi, Hámor

A 2010-es év az Autocross – és Rallycross – szakágban új időszámítás kezdetét jelenti. A sok tekintetben egymással rokon versenyágak immár közös szakágban – az Off-road-ban – közös irányítás alatt kezdték meg az új szezont.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9