Hírek, beszámolók

.

Kárai Tomi sikere Seelow-ban

2012. június 8. 08:00 | Gyuris Orsi

Sok munkája nem volt két verseny között a csapatnak, hiszen Lettországból karcmentesen hoztuk haza a Skoda Fabiat. Így a pár napos felkészülés alatt még a pihenésre is maradt idő.

Dobogós német kirándulás

2012. június 6. 00:00 | rvo.hu

Szabó Krisztián az idei második Európa-bajnoki futamán vett részt a németországi Seelow-ban. Bár a pálya mély talaja és a sok emelkedő nem kedvezett a Hayabusa motoros autónak, az XLavina Pap Motorsport magyar kiválósága folyamatosan javulva, taktikusan versenyezve dobogóra állhatott. Kárai Tomi is sikeres volt, ő megnyerte a futamát.

Autocross EB futam Bauskában

2012. május 30. 14:00 | Gerlei Sándor

Május 26-27-én öt fős magyar csapat állt rajthoz az FIA Autocross EB lettországi futamán.

Autocross évadnyitó Kakucson

2012. május 1. 14:00 | Gerlei Sándor

Kakucson az Autocross és Rallycross közös versenyével megkezdődött a 2012.évi Autocross OB.

Button nyomában

2012. április 27. 18:00 | felixpromotion

Szabó Krisztián mozgalmas hétvége elé néz: a kétszeres junior autókrossz Európa-bajnok az idén először autóversenyez (de nem megszokott sportágában, hanem ralikrosszban), ezen felül részt vesz azon a nagyszabású autósport-rendezvényen is, amelyet május 1-jén tartanak Budapest belvárosában.

100% benzingőz Kakucson!

Nem fognak unatkozni a hétvégén a hazai autósport szerelmesei. Vasárnap reggel kezdetét veszi a Magyar Autocross Országos bajnokság amely nagy izgalmakat tartogat minden néző számára aki kilátogat Kakucsra a Kakucs Ringre.

Szabó Krisztiánt is támogatja az OXXO

2012. április 17. 09:21 | Sajtóanyag

Az OXXO Energy Drink támogatott versenyzője lett a mindössze 20 éves Szabó Krisztián, aki már kétszeres Junior Autocross Európa-bajnok.

Off-Road szakági ülés 2012.03.03.

2012. március 4. 10:31 | zoleg/rallyline.hu

Az Offroad szakág ülésén több mint 70 versenyző vett részt és töltötte ki a szabályismereti vizsga tesztlapját.

Kárai Tamás - Különleges pillanatok a pályán

2012. február 16. 18:04 | oroscafe.hu

Sporttörténelmi sikert ért el 2011-ben az orosházi Kárai Tamás. A touring kategóriában induló, Skodával versenyző kiváló pilóta Magyarország első felnőtt autósport Európa-bajnoki címét szerezte meg. Idén a cél a bajnoki cím megvédése.

Sportbírói képzés Veszprémben

A Nyirád Motorsport Centrum várja azon fiatalok jelentkezését, akik szeretnének dolgozni, mint sportbíró a nyirádi rallycross és autocross versenyeken.

Lapozás:   1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12